• większa czcionka
  • mniejsza czcionka
  • zmiana kontrastu
Menu

Aktualności

"Top Focus" czyli...

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się co oznacza nazwa firmy Top Focus? Dziś odpowiemy na to pytanie!
Top Focus” czyli w dosłownym tłumaczeniu w języku polskim "Szczególne/Główne Skupienie" odnosi się do głównego lub najważniejszego obszaru uwagi, nacisku lub priorytetu w danym kontekście. 

Życzenia świąteczne

Drodzy! W okresie świątecznym zatrzymujemy się, aby pomyśleć nad niesamowitą podróżą, którą wspólnie odbywaliśmy przez cały rok. Jako firma Top Focus jesteśmy dumni ze swojej misji i zapewniania możliwości rozwoju wielu ludziom.

„Wkomponowani w nowy rytm pracy” – odblokowanie szans na sukces!

Czy jesteś utalentowaną osobą z niepełnosprawnościami poszukującą pracy? Projekt został stworzony po to, aby wesprzeć Cię w drodze do sensownej pracy i ulepszonych umiejętności społecznych. Nasz kompleksowy program typu outplacement został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci dostosować się i rozwijać na stale zmieniającym się rynku pracy.

Spotkanie z pracownikami Wydziału Usług Rozwojowych

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach jest realizatorem projektów w ramach Bazy Usług Rozwojowych współfinansowanych z programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.
Jako przedstwiciele firm: Top Focus, HDA- Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego i Biznesu oraz Szczot-Tech Kielce, spotkaliśmy się z pracownikami Wydziału Usług Rozwojowych, gdzie zaprezentowaliśmy najistotniejsze założenia nowych projektów skierowanych zarówno do osób indywidualnych, pracowników jak również przedsiębiorców.

Doradztwo w zakresie dostępności w ramach projektu „Dostępny Samorząd–granty”

W 2023 roku Top Focus zakończył świadczenie usług doradczych dla wskazanych przez Open Education Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 19 Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej: JST), w zakresie dostępności w związku z realizacją przez w/w JST przedsięwzięć grantowych w ramach projektu „Dostępny Samorząd–granty”.

Projekt realizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020, Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne. 

Inspiruje nas druk 3D

Chcesz dowiedzieć się, jak można wykorzystać technologię druku 3D do rehabilitacji osób z dysfunkcją narządu wzroku? Przyjdź do nas i poznaj możliwości najnowszych technologii!

Audyt architektoniczny? Tylko w Top Focus!

Top Focus specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów architektonicznych. Potrzebujesz profesjonalnej usługi w tym zakresie - zgłoś się do nas!

Szkolenia z autoprezentacji bez barier

 
Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej lub ważnego publicznego wystąpienia? Czujesz się skrępowany z powodu niepełnosprawności? Pokażemy Ci, jak można każdą dysfunkcję zdrowotną przekuć w autoprezentacyjny sukces, skupić uwagę słuchaczy i czerpać energię z wystąpienia!
 

Word i Excel bez tajemnic

Podnieś kwalifikacje w zakresie obsługi pakietu MS Office i wznieś się na wysoko profesjonalny poziom korzystania z programu Excel i Word! Zaskocz swojego pracodawcę lub zmotywuj do rozwoju swój zespół!

Nasza specjalizacja - audyty stron internetowych

Zamów w Top Focus audyt strony internetowej i przekonaj się, czy spełnia ona standardy dostępności zgodne z Ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych oraz Deklaracją Dostępności

110 calowe ekrany i projektory JVC X7900 na wyposażeniu Top Focus!

Zorganizuj u nas konferencję lub sympozjum i skorzystaj z kinowej jakości obrazu!

Top Focus ze statusem Akademii Edukacyjnej VCC 

Firma Top Focus Tomasz Krzyżański przeszła pozytywnie proces akredytacji i uzyskała status Akademii Edukacyjnej VCC (oraz Partnera Egzaminacyjnego VCC).

logotyp VCC Akademia Edukacyjna                                    Logotyp VCC Partner Egzaminacyjny

Top Focus w Bazie Usług Rozwojowych!

Zadbaj o kwalifikacje swojego zespołu! Poznaj możliwości Bazy Usług Rozwojowych i skorzystaj z szerokiego wachlarzu szkoleń, kursów i studiów podyplomowych! 
 

Aktywny Samorząd - edycja 2020

W tym roku również zapraszamy Was do biura TOP FOCUS i oferujemy pomoc w wypełnieniu wniosków o dofinansowanie. Doradzimy też wyborze sprzętu, podpowiemy, pokażemy różne możliwości i nowinki techniczne. Pamiętaj o złożeniu wniosku przed upływającym wkrótce terminem! 

Aktywny samorząd edycja 2019

Chcesz się szkolić ze wsparciem profesjonalnych trenerów? Potrzebujesz merytorycznego wsparcia w wypełnieniu wniosku o dofinasowanie? Chcesz, by ktoś Tobie doradził w wyborze najlepszego sprzętu i odpowiedniego oprogramowania?
Pomoże Ci zespół Top Focus!

Wejdź w link "Aktywny Samorząd 2019" i dowiedz się więcej!

Sale szkoleniowe do wynajęcia

Potrzebujesz w pełni wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej?

Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe w nowoczesnym biurowcu Platinum w centrum Kielc?

Dbasz o komfort uczestników szkolenia i chcesz, by również niepełnosprawni mogli w pełni skorzystać z zajęć?

Ośrodki szkoleniowe TOP FOCUS

Zintegruj się z grupą osób z podobnymi problemami dysfunkcji wzroku, czy ruchu oraz słuchu i wybierz jeden z naszych doskonałych ośrodków szkoleniowych.

Szkolenia dla osób niepełnosprawnych - otwarte i dedykowane

Firma TOP FOCUS, od początku istnienia, systematycznie  intensyfikuje  swoją  działalność  na  rynku polskich  firm szkoleniowych.  W samym ubiegłym roku udało nam się z sukcesem przeprowadzić kilkadziesiąt szkoleń. Znaczna część z nich odbyła się w formie kursów wyjazdowych w górach lub nad morzem, wraz z zakwaterowaniem w ośrodkach o standardzie ****.

INISIGHT - wgląd w naszą duszę

Słowo insight to w tłumaczeniu z angielskiego po prostu wgląd. Pojęciem tym zajmowali się już XX wieczni fenomenolodzy jak Max Sheller czy Edmund Huserl. Współcześnie terminem tym zachwycają się ludzie marketingu. Zajmują się nim managerowie firm.