• większa czcionka
  • mniejsza czcionka
  • zmiana kontrastu
Menu

Aktualności

Inspiruje nas druk 3D

Chcesz dowiedzieć się, jak można wykorzystać technologię druku 3D do rehabilitacji osób z dysfunkcją narządu wzroku? Przyjdź do nas i poznaj możliwości najnowszych technologii!

Audyt architektoniczny? Tylko w Top Focus!

Top Focus specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów architektonicznych. Potrzebujesz profesjonalnej usługi w tym zakresie - zgłoś się do nas!

Szkolenia z autoprezentacji bez barier

 
Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej lub ważnego publicznego wystąpienia? Czujesz się skrępowany z powodu niepełnosprawności? Pokażemy Ci, jak można każdą dysfunkcję zdrowotną przekuć w autoprezentacyjny sukces, skupić uwagę słuchaczy i czerpać energię z wystąpienia!
 

Word i Excel bez tajemnic

Podnieś kwalifikacje w zakresie obsługi pakietu MS Office i wznieś się na wysoko profesjonalny poziom korzystania z programu Excel i Word! Zaskocz swojego pracodawcę lub zmotywuj do rozwoju swój zespół!

Nasza specjalizacja - audyty stron internetowych

Zamów w Top Focus audyt strony internetowej i przekonaj się, czy spełnia ona standardy dostępności zgodne z Ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych oraz Deklaracją Dostępności

110 calowe ekrany i projektory JVC X7900 na wyposażeniu Top Focus!

Zorganizuj u nas konferencję lub sympozjum i skorzystaj z kinowej jakości obrazu!

Top Focus ze statusem Akademii Edukacyjnej VCC 

Firma Top Focus Tomasz Krzyżański przeszła pozytywnie proces akredytacji i uzyskała status Akademii Edukacyjnej VCC (oraz Partnera Egzaminacyjnego VCC).

logotyp VCC Akademia Edukacyjna                                    Logotyp VCC Partner Egzaminacyjny

Top Focus w Bazie Usług Rozwojowych!

Zadbaj o kwalifikacje swojego zespołu! Poznaj możliwości Bazy Usług Rozwojowych i skorzystaj z szerokiego wachlarzu szkoleń, kursów i studiów podyplomowych! 
 

Aktywny Samorząd - edycja 2020

W tym roku również zapraszamy Was do biura TOP FOCUS i oferujemy pomoc w wypełnieniu wniosków o dofinansowanie. Doradzimy też wyborze sprzętu, podpowiemy, pokażemy różne możliwości i nowinki techniczne. Pamiętaj o złożeniu wniosku przed upływającym wkrótce terminem! 

Aktywny samorząd edycja 2019

Chcesz się szkolić ze wsparciem profesjonalnych trenerów? Potrzebujesz merytorycznego wsparcia w wypełnieniu wniosku o dofinasowanie? Chcesz, by ktoś Tobie doradził w wyborze najlepszego sprzętu i odpowiedniego oprogramowania?
Pomoże Ci zespół Top Focus!

Wejdź w link "Aktywny Samorząd 2019" i dowiedz się więcej!

Sale szkoleniowe do wynajęcia

Potrzebujesz w pełni wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej?

Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe w nowoczesnym biurowcu Platinum w centrum Kielc?

Dbasz o komfort uczestników szkolenia i chcesz, by również niepełnosprawni mogli w pełni skorzystać z zajęć?

Ośrodki szkoleniowe TOP FOCUS

Zintegruj się z grupą osób z podobnymi problemami dysfunkcji wzroku, czy ruchu oraz słuchu i wybierz jeden z naszych doskonałych ośrodków szkoleniowych.

Szkolenia dla osób niepełnosprawnych - otwarte i dedykowane

Firma TOP FOCUS, od początku istnienia, systematycznie  intensyfikuje  swoją  działalność  na  rynku polskich  firm szkoleniowych.  W samym ubiegłym roku udało nam się z sukcesem przeprowadzić kilkadziesiąt szkoleń. Znaczna część z nich odbyła się w formie kursów wyjazdowych w górach lub nad morzem, wraz z zakwaterowaniem w ośrodkach o standardzie ****.

INISIGHT - wgląd w naszą duszę

Słowo insight to w tłumaczeniu z angielskiego po prostu wgląd. Pojęciem tym zajmowali się już XX wieczni fenomenolodzy jak Max Sheller czy Edmund Huserl. Współcześnie terminem tym zachwycają się ludzie marketingu. Zajmują się nim managerowie firm.