• większa czcionka
  • mniejsza czcionka
  • zmiana kontrastu
Menu

Aktualności

Sale szkoleniowe do wynajęcia

Potrzebujesz w pełni wyposażonej sali konferencyjnej lub szkoleniowej?

Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe w nowoczesnym biurowcu Platinum w centrum Kielc?

Dbasz o komfort uczestników szkolenia i chcesz, by również niepełnosprawni mogli w pełni skorzystać z zajęć?

Aktywny samorząd edycja 2018

Osoby niepełnosprawne wzorem lat poprzednich będą mogły się ubiegać w 2018 r. o wsparcie finansowe w ramach programu „Aktywny Samorząd”. Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął właśnie dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

Ośrodki szkoleniowe TOP FOCUS

Zintegruj się z grupą osób z podobnymi problemami dysfunkcji wzroku, czy ruchu oraz słuchu i wybierz jeden z naszych doskonałych ośrodków szkoleniowych.

Szkolenia dla osób niepełnosprawnych - otwarte i dedykowane

Firma TOP FOCUS, od początku istnienia, systematycznie  intensyfikuje  swoją  działalność  na  rynku polskich  firm szkoleniowych.  W samym ubiegłym roku udało nam się z sukcesem przeprowadzić kilkadziesiąt szkoleń. Znaczna część z nich odbyła się w formie kursów wyjazdowych w górach lub nad morzem, wraz z zakwaterowaniem w ośrodkach o standardzie ****.

INISIGHT - wgląd w naszą duszę

Słowo insight to w tłumaczeniu z angielskiego po prostu wgląd. Pojęciem tym zajmowali się już XX wieczni fenomenolodzy jak Max Sheller czy Edmund Huserl. Współcześnie terminem tym zachwycają się ludzie marketingu. Zajmują się nim managerowie firm.